دسته بندی خدمات
آخرین خدمات
تماس بگیرید
تماس بگیرید
تماس بگیرید
تماس بگیرید

درباره ما

وقتشه
لذت تصاحب خواسته ها در زمان محدود . میزبانی قدرتمند و به روز

توسعه اینترنت روش‌های خرید ما را به کلی دگرگون کرده است. منافع موجود در خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب می‏‌کند. امروز دیگر افراد این روش خرید را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می‏‏‏‌بینند. ویژگی‏‏‏‌ها و طبیعت خرید اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‏‏‌تر شده است. همه سخت در حال تلاش برای پیشرفت‏‏‌های شخصی و جمعی خود هستیم.

امروزه بهای اوقات فراغت ما با وجود مشغله‏‌های روزانه بسیار گرانبها‌تر شده است. همه ما برای این اوقات برنامه ریزی فشرده‏‌تری داریم. دیگر صرف زمان‌هایی نسبتا طولانی در فعالیت‏‌های نه‌چندان با اهمیت مانند خرید و سفرهای شهری برای بسیاری از انسان‌ها اولویت خود را از دست داده است. هوشمندی انسان‌ها، آنها را مجاب می‏‌کند که با تغییر در الگوهای قدیمی و نا‏کارآمد زندگی، هوشمندانه‏‌تر و امروزی‏‌تر زندگی کنند. صرف اوقات فراغت برای تفریح، آموزش، ورزش، لذت بردن از علایق شخصی و رفع خستگی‏‏‌های روزانه اولویت بیشتری نسبت به فعالیت‌‏‏‏های وقت‌گیر و در عین حال کم اهمیت‏‏‏‌تر مانند خرید کردن دارند.

امروز دیگر برای بیشتر نیازهای روزمره راه‏ حل‏‏‏‌های جدیدتری وجود دارد، از جمله برای انتخاب و خرید کالا. دیگر کمتر کسی برای خرید کالا، به ویژه کالای تخصصی بدون تحقیق و بررسی دقیق اقدام می‏‌کند. مشتریان این گونه کالاها پیشاپیش و قبل از خرید از حق انتخاب گسترده خود و اطلاعات موجود نهایت استفاده را می‏‌برند. مشتری در دنیای امروز حق انتخاب بیشتری را طلب می‏‌کند و مایل است دقیق‏‌تر و با قطعیت بیشتری انتخاب کند. زندگی امروزی بی‏‌گمان خرید به رو‏‌ش‌های نو‏تر، هوشمندانه‏‌تر و البته لذت‏‏ بخش‏‌تری را می‏‌طلبد. از همین روست که هر روز به تعداد استفاده‏ کنندگان سرویس‌های اینترنتی و مشتریان فروشگاه‏‏‌‏های اینترنتی افزوده می‌‏‏شود.

فرایند انتخاب و خرید یا اجاره  کالا یا خدمات ، همواره پیچیدگی‏‏‏‌های فراوانی داشته و در عین حال به دلیل هزینه‏‏‏‌های نسبتا بالا، حساسیت بسیاری برای مشتریان آنها دارد. با پر رنگ‏‏ تر شدن نقش و کاربرد این طبقه کالا در زندگی امروزی و خلق شدن محصولات جدید با کاربردهایی نو و در عین حال ضروری برای همگان، انتخاب و خرید این دسته از کالاها هر روز با اهمیت‏‏‌تر می‏‌شوند. خدمانی که ارتباطات ما را گسترده‌تر می‏‏‏‌کنند، آسایش بیشتری برای زندگی فراهم می‏‏‏‌آورند و یا اینکه روش‌‏‏های جدیدتری برای انجام دادن فعالیت‏‏‏‌های روزمره ایجاد می‏‏‏‌کنند.
 
این فروشگاه مرجع تخصصی برگزاری مراسم و رویداد های اجتماعی و خانوادگی، اجاره یا فروش ملزومات برگزاری مراسم ها یه صورت اینترنتی  در ایران است. جدیدترین کالاها و خدمات با تنوعی بی‏‌نظیر در گروه‏‏‌های مختلف کاربردی مانند سازه های نمایشگاهی، میز و صندلی، خدمات غرفه سازی، اجاره ملزومات مراسم، آیتم های اجرایی و هنری و غیره در این فروشگاه عرضه می‏‏‏‌شوند.

این فروشگاه با در اختیار داشتن کادری مجرب در زمینه ارائه خدمات و لیستی کامل  از آیتم های اجرایی و هنری طرف قرارداد در ایران با تنوعی بسیار بالا از برندها و شخصیت های مطرح ، در همراهی مشتریان برای برگزاری مراسمات و رویداد های مشتریان به نحو احسنت ،  نهایت تلاش خود را می‌‏‏کند. کاربران و مشتریان این فروشگاه می‏‏‌توانند با حق انتخابی بسیار بالا و با دریافت اطلاعاتی کامل برای انتخاب درست کالا یا خدمات مورد نظر خود، این فروشگاه را بررسی کنند و با حداکثر اطمینان انتخاب و خرید کنند. همواره بهترین انتخاب و بهترین خدمات، شایسته مشتری این فروشگاهست.

فروشگاه وقتشه  تحت حمایت و خدمات شرکت مهرگان جوان ایرسا و موسسه فرهنگی هنری مهرگامان جوان ماندگار پارسی سالهاست در زمینه برگزاری خدمات جشن، همایش،سمینار و نمایشگاه مشغول به کار می باشد .

 جهت ارسال نظر، انتقاد و شکایات با شماره تلفن 02166059138  - 09123887162 تماس گرفته و یا از دیگر راه های ارتباطی ارائه شده در قسمت " تماس با ما " در تماس باشید .